Twoje Wzgórze II już w sprzedaży!

Willa Bryza

Willa Bryza to nasza pierwsza inwestycja położona w spokojnej willowej okolicy Rumi przy ulicy Marynarskiej 45. Ten kameralny dwukondygnacyjny budynek składa się zaledwie z czterech mieszkań i charakteryzuje się unikatowym designem z zaokrągloną fasadą oraz dużymi przeszkleniami od strony południowej, co daje maksymalnie doświetlenie wnętrz.

Doskonała infrastruktura komunikacyjna to kolejny atut tego miejsca. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 600 metrów, a dworzec Rumia 1,5 km od inwestycji. Liczne sklepy, przychodnie, szkoły, apteki i usługi znajdują się w zasięgu kilku kroków.

Mieszkania zaprojektowano z myślą o komforcie i funkcjonalności. Podziemne garaże gwarantują wygodne miejsce parkingowe, natomiast prywatne ogródki i przestronne balkony stanowią doskonałe miejsca do relaksu na świeżym powietrzu.

Jako firma rodzinna, kładziemy nacisk na jakość i dbałość o szczegóły. Nasza pierwsza inwestycja to nie tylko budynek, ale przede wszystkim miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z kameralnością, a estetyka z funkcjonalnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą Twojego Wzgórza II z terminem oddania 1. kwartał 2025.

Dane Inwestycji

CZAS REALIZACJI

2008 – 2010

GENERALNY WYKONAWCA

TedBud

OPIS INWESTYCJI

budynek 4-ro mieszkaniowy
podziemne garaże
komórki lokatorskie

Galeria

formularz kontaktowy

Chętnie odpowiemy na pytania drogą mailową lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu!

Email

Numer Telefonu

Imię

Nazwisko

Wiadomość