Budujemy dla Ciebie, jak dla siebie!

Jesteśmy rodzinną firmą, której powstanie w 2008 roku zostało zainspirowane naszymi własnymi potrzebami mieszkaniowymi, co przerodziło się w pasję do tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeni do życia. Stąd też nasze motto ‘budujemy dla Ciebie, jak dla siebie!’

Mamy już 15 lat doświadczenia w branży budowlanej i trzy zrealizowane z sukcesem inwestycje (Willa Bryza, Twoja Oaza, Twoje Wzgórze I), czyli łącznie blisko 100 mieszkań i wielu powracających zadowolonych klientów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami budowlanymi, a nad sprawnym przebiegiem każdej inwestycji czuwa doświadczony generalny wykonawca.

Stawiamy na bezkonkurencyjną lokalizację oraz doskonałą komunikację w Rumi, której sami jesteśmy mieszkańcami.

Twoje Wzgórze I oraz obecnie realizowane Twoje Wzgórze II dzieli zaledwie 300 m od centrum oraz 150 m od Dworca PKP Rumia, zapewniając pieszy dostęp do transportu publicznego (PKP, SKM, ZKM) oraz wszelkich udogodnień miejskich. Ponadto, mając Trójmiejski Park Krajobrazowy za sąsiada, mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko miejskim komfortem, ale i bezpośrednim kontaktem z naturą w spokojnym zielonym otoczeniu.

Jako firma rodzinna, przenosimy nasze wartości takie jak zaufanie, uczciwość i solidność na grunt biznesowy. Chcemy, aby współpraca z nami była nie tylko inwestycją w nowe mieszkanie, ale i w trwałe relacje oparte na szacunku. Dbamy o każdy detal, zapewniając kompleksową obsługę, od pierwszych rozmów o marzeniach zakupu mieszkania, aż po klucz do nowego domu.

Nasz zespół sprzedażowy

Współpracujemy na wyłączność z renomowanym lokalnym biurem sprzedaży ‘MJMS Nieruchomości’, który zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie zakupu lokalu, w tym doradztwo kredytowe.

Marlena Śliwińska
Marlena ŚliwińskaWłaścicielka
Monika Ellwart
Monika EllwartDoradca Kredytowy
tel. 730970150

formularz kontaktowy

Chętnie odpowiemy na pytania drogą mailową lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu!

Email

Numer Telefonu

Imię

Nazwisko

Wiadomość