Twoje Wzgórze II już w sprzedaży!

Twoje Wzgórze I

Twoje Wzgórze I to nasza trzecia inwestycja, zlokalizowana w Rumi przy ulicy Towarowej 29, stanowi pierwszy etap prestiżowego przedsięwzięcia o tej samej nazwie. Położona przy granicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz niedaleko zrewitalizowanej Góry Markowca z licznymi atrakcjami sportowymi, jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Ponadto, oddalona jedynie 300 m od centrum Rumi oraz 150 metrów od Dworca PKP, gwarantuje łatwe podróżowanie bez korków w obrębie całego Trójmiasta.

W ramach inwestycji zaprojektowano 4 budynki po 20 mieszkań. Ogródki oraz przestronne balkony umożliwiają kontakt z naturą, a podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe zapewniają wygodę parkowania i przechowywania. Dodatkowo, cichobieżna winda daje łatwy dostęp do wszystkich pięter.

Twoje Wzgórze to dynamicznie rozwijająca się inwestycja, będącą idealnym miejscem do życia dla osób poszukujących spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu natury, a jednocześnie ceniących bliskość do centrum miasta i doskonałą komunikację.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą Twojego Wzgórza II z terminem oddania 1. kwartał 2025.

dane Inwestycji

CZAS REALIZACJI

03/2021 – 11/2022

GENERALNY WYKONAWCA

Stanger

OPIS INWESTYCJI
4 budynki 20-sto mieszkaniowe
podziemne hale garażowe
komórki lokatorskie

Galeria

formularz kontaktowy

Chętnie odpowiemy na pytania drogą mailową lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu!

Email

Numer Telefonu

Imię

Nazwisko

Wiadomość