Oferta mieszkań – budynek L
NOWA Oferta mieszkań – budynek I

Twoje Wzgórze

Jak powszechnie wiadomo przy wyborze nieruchomości liczą się trzy rzeczy: lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja.

Twoje Wzgórze może poszczycić się doskonałym położeniem w świetnie skomunikowanej części Rumi przy ulicy Towarowej 31A. To zaledwie 150 m do Dworca Rumia PKP. Uwolnij się od korków, a świat od spalin!

Teren inwestycji graniczy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, z licznymi pieszymi i rowerowymi szlakami. Osoby ceniące aktywny relaks będą miały wielohektarowy las na wyciągnięcie reki. Entuzjastów morza natomiast, od najbliższej nadmorskiej miejscowości – Mechelinki dzielić będzie około 10 km. Na Hel lub do Gdańska dojazd pociągiem zajmie raptem godzinę.

Twoje Wzgórze to kompleks 6-ciu kameralnych 4-ro kondygnacyjnych budynków z zaledwie 5-cioma mieszkaniami na każdym piętrze. Wielkość mieszkań oscyluje pomiędzy 29-51 m2. Istnieje możliwość łączenia lokali. Cichobieżne windy spełnią oczekiwania wygodnych, przestrzenne klatki schodowe posłużą aktywnym.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się we wrześniu 2019 od budynku L. Planowany czas  jego ukończenia to I kwartał 2021. Kolejnym etapem jest budynek I. Planowane oddanie III kwartał 2021.

Elewacja i wnętrze budynków nawiązują do brzozy, jednego z liczniej występujących w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym gatunków drzew. Stąd kolorystyka w dominującej bieli i odcieniach szarości z drewnianymi elementami zdobiącymi klatki schodowe. Ażurowe balustrady na balkonach oraz duże przeszklenia klatek schodowych nadają inwestycji szyku i lekkości.

Zmotoryzowani zaparkują pojazdy w podziemnej hali garażowej oraz naziemnych miejscach postojowych. Ponadto w hali znajdzie się wózkarnia do dyspozycji wszystkich lokatorów.

Aby Twoje Wzgórze nie straciło z czasem na uroku, ściany zewnętrzne budynku zostaną pokryte tynkiem akrylowym, o którym powszechnie mówi się “samoczyszczący”, ponieważ brud i zanieczyszczenia samoistnie zmywane są z fasady, podczas opadów atmosferycznych.

Dodatkowo w budynku od ulicy Towarowej znajda się lokale usługowe. Całość osiedla będzie ogrodzona z wjazdem ze szlabanem.

Dane Inwestycji

Czas realizacji

Bud. L  09/2019 – I kw. 2021
Bud. I  06/2020 – III kw. 2021

Generalny Wykonawca

Volfram

Opis Inwestycji

6 budynków 4-piętrowych

5 mieszkań na piętrze

cichobieżne windy

ogródki na parterach

przestronne balkony

hala garażowa

wózkarnia

zamknięte osiedle ze szlabanem

I etap inwestycji

II etap inwestycji