Project Description

Twoja Oaza

Twoja Oaza może poszczycić się dogodnym położeniem w doskonale skomunikowanej centralnej części Rumi przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 76.

Oprócz lokalizacji, filarami zrealizowanego przez nas projektu jest jego kameralność przy zachowaniu przestrzenności nie tylko mieszkań, ale i całego obszaru zagospodarowania. To czyni nasza ofertę nie tylko wyjątkową, ale i ekskluzywną. W czasach kiedy deweloperzy idą na ilość, budując duże, często mało przestrzenne osiedla, my postawiliśmy na komfort. Elitarny komfort.

Otóż, wbrew rynkowym trendom i namowom specjalistów z branży, zdecydowaliśmy nie wykorzystywać w pełni dopuszczalnego współczynnika zabudowania terenu! Dzięki temu w naszej, to znaczy Twojej Oazie, zamieszkało tylko osiem rodzin, a każda z nich ma do dyspozycji indywidualny garaż oraz komórkę lokatorską.

Ponadto, nieodłącznym elementem komfortowego mieszkania jest jakość użytych materiałów budowlanych, z tego względu zdecydowaliśmy się na Silkę (24, 18, 8 cm), która charakteryzuje się najlepszą odpornością ogniową i izolacją akustyczną oraz na trzyszybowe okna PCW. Wybraliśmy wyłącznie renomowanych producentów, takich jak Hörmann (ocieplane bramy garażowe) czy Porta (dwu zamkowe drzwi wejściowe).

Aby Twoja Oaza nie straciła na uroku, ściany zewnętrzne budynku zostały pokryte tynkiem akrylowym, o którym powszechnie mówi się “samoczyszczący”, ponieważ brud i zanieczyszczenia samoistnie zmywane są z fasady, podczas opadów atmosferycznych.

Co więcej, wszystkie mieszkania mają ekspozycję po części południową, co – dzięki zastosowanym dużym przeszkleniom, daje gwarancję maksymalnego dostępu światła do pomieszczeń.

Można by dodać jeszcze wiele, aczkolwiek idea naszej inwestycji zawiera się w jej nazwie. Dosłownie i w przenośni wybudowaliśmy Twoją Oazę dla ośmiu szczęśliwych rodzin.

Dane Inwestycji

Czas realizacji

01/2018 – 06/2019

Generalny Wykonawca

Volfram

Opis Inwestycji

2 budynki 4-ro mieszkaniowe