Budujemy dla Ciebie! Tak, jak dla siebie.

MK DOM SP. Z O.O. SP. K. założyłyśmy w 2017 r. wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na przyjazne rodzinne budownictwo mieszkaniowe w Rumi. Spółka nasza wywodzi się z przekształcenia rodzinnej działalności MK DOM, która zainspirowana naszymi potrzebami mieszkaniowymi, jako córek właścicieli, zrealizowała pierwszą inwestycję w 2008 r. przy ul. Marynarskiej 45 – Willa Bryza.

Nowe przedsięwzięcie wykorzystuje rodzinne doświadczenie zdobyte przy budowie domu oraz dwóch wielorodzinnych budynków, Willa Bryza oraz Twoja Oaza. Dziś możemy liczyć nie tylko na wsparcie merytoryczne i życiowe rodziców, ale także na własne doświadczenie uzyskane przy realizacji niniejszych inwestycji. Dalej planujemy realizować rodzinną wizję familijnego dewelopera dostosowując ją do obecnych potrzeb mieszkaniowych i sytuacji rynkowej w naszym mieście.

Aktualnie pracujemy nad nowym projektem Twoje Wzgórze, który przewiduje sześć czterokondygnacyjnych  budynków położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i zaledwie 5 min pieszo do stacji Rumia Główna PKP. W celu realizacji inwestycji do współpracy zaprosiliśmy renomowanego architekta oraz doświadczonego i uznanego na rynku generalnego wykonawcę.

Rozpoczęcie sprzedaży przewidujemy jeszcze tego lata! Więcej informacji udostępnimy niebawem na  naszej stronie.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!